Zapytaj o cenę

9.12.2023 r.

ul. Szybowcowa 1

Katowice

Data szkolenia: 9.12.2023 r.

Lokalizacja: Hotel Silesian Katowice ul. Szybowcowa 1

Wykładowcy:

Zapraszamy na

Nie czekaj, aż to się wydarzy.

Zdobądź wiedzę niezbędną dla Ciebie i Twojego zespołu.

omdlenia

anafilaksje

niepożądane działanie leku znieczulenia miejscowego

zadławienie i połknięcie ciała obcego

nagłe zatrzymanie krążenia

i wiele innych

Czy wiesz, że...

Nasz kurs pomoże ci:

Zdobyć materiały przydatne w trakcie udzielania pomocy (algorytmy, check-listy)

Zdobyć wiedzę jak poradzić sobie w przypadku wystąpienia nagłego zagrożenia zdrowotnego

Zdobyć umiejętności praktyczne niezbędne do udzielenia pomocy w stanach nagłych

Zdobyć punkty edukacyjne dla lekarzy dentystów

Otrzymać książkę Wydawnictwa Lekarskiego PZWL "Stany nagłego zagrożenia zdrowotnego w gabinecie stomatologicznym"

Wykluczyć ryzyko odpowiedzialności karnej i cywilnej za wystąpienie stanu nagłego zagrożenia zdrowotnego u pacjenta gabinetu

Skompletować wyposażenie gabinetu zgodne z obowiązującymi przepisami oraz specyfiką twojej pracy

Zdobyć certyfikat "bezpieczny gabinet" w przypadku przeszkolenia większości personelu gabinetu

Według badań aż 57% lekarzy dentystów miało styczność z trzema stanami nagłymi rocznie a 36% raportowało do dziesięciu incydentów rocznie.

Szybkie rozpoznanie i natychmiastowe leczenie najczęściej występujących stanów zagrożenia życia w praktyce lekarzy dentystów - kurs praktyczny.

1.12.2023 r.

ul. lokalizacja

Data szkolenia: 1.12.2023 r.

Lokalizacja: lokalizacja zostanie

podana w najbliższym czasie

Wykładowcy:

dr Andrzej Kopta, dr Jakub Mierzejewski

Terminy kursów hotelowych

7.10.2023 r.

ul. Kwista 1/3

Data szkolenia: 7.10.2023 r.

Lokalizacja: Boutique Hotel's Wrocłw ul. Kwiska 1/3

Wykładowca:

ZAPYTAJ O CENĘ

Zapytaj o cenę kursu

realizowanego

w Twoim gabinecie

dr Jakub Mierzejewski

Wykładowca Zakładu Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Autor książki Wydawnictwa Lekarskiego PZWL "Stany nagłego zagrożenia zdrowotnego w gabinecie stomatologicznym. Instruktor Europejskiej Rady Resuscytacji.

dr Andrzej Kopta

Wykładowca Zakładu Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Autor książki Wydawnictwa Lekarskiego PZWL "Stany nagłego zagrożenia zdrowotnego w gabinecie stomatologicznym". Instruktor International Trauma Life Suport oraz jeden z założycieli European Prehospital Research Network.

Kurs

Kurs przygotowuje do szybkiego rozpoznania i natychmiastowego leczenia stanów nagłego zagrożenia zdrowotnego przez personel gabinetów. W trakcie kursu prócz zajęć teoretycznych realizowane są warsztaty oraz zajęcia praktyczne z wykorzystaniem symulacji medycznej. Szkolenie zakończone jest uzyskaniem certyfikatu uczestnictwa i punktów edukacyjnych dla lekarzy dentystów.

Wykłady

W trakcie szkolenia realizowane są zajęcia teoretyczne poruszające wybrane aspekty leczenia stanów nagłych najczęściej spotykanych w gabinetach stomatologicznych między innymi: omdlenie, anafilaksja, działanie niepożądane leku znieczulenia miejscowego, zadławienie i połknięcie ciała obcego, nagłe zatrzymanie krążenia

Symulacja medyczna

Uczestnicy szkolenia w ramach symulacji medycznej uzyskują

umiejętności praktyczne niezbędne do zaopatrzenia pacjenta między innymi: umiejętność badania, przyrządowego udrażniania dróg oddechowych z wykorzystaniem technik zalecanych dla lekarzy dentystów, alternatywnych metod podaży leków, resuscytacji krążeniowo-oddechowej z wykorzystanie defibrylatora AED.

Każdy z uczestników otrzymuje książkę Wydawnictwa Lekarskiego PZWL „Stany nagłego zagrożenia zdrowotnego w gabinecie stomatologicznym” z autografem autorów którzy prowadzą niniejsze szkolenie. Dodatkowo uczestnicząc w szkoleniu otrzymasz możliwość zakupu apteczki skomponowanej specjalnie dla potrzeb i ryzyka występującego w twoim gabinecie.

Copyright © 2023 ratuj.edu.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.    Regulamin    Polityka Prywatności

Stany nagłego zagrożenia zdrowotnego

Kurs autorów

bestsellerowej