Copyright © 2023 ratuj.edu.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.    Regulamin    Polityka Prywatności 

Planowane kursy doskonalące dla ratowników medycznych

12 - 18.09.2024 r.

al. Jerozolimskie 65/79

Warszawa

Kurs trwa 48 godzin dydaktycznych i realizowany jest w czasie 6 dni w jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Warszawie. 

 

 

O kursie

Kurs trwa 48  godzin  dydaktycznych i realizowany w jest w czasie 6 dni (nie więcej niż 8 godzin zajęć dziennie).  Kurs doskonalący może być realizowany w jednym bloku (6 dni) lub może być podzielony na części zgodnie z oczekiwaniami uczestników szkolenia. 

Punkty edukacyjne

Za udział w kursie doskonalącym ratowników medycznych przysługuje 120 punktów edukacyjnych.  Kurs organizowany jest na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 grudnia 2019 r. w sprawie doskonalenia zawodowego ratowników medycznych.

Wykładowcy

Przyjazna atmosfera

Naszym celem jest zapoznanie Cię z aktualną wiedzą medyczną i pomoc w ukończeniu szkolenia. Kurs realizowany jest w przyjaznej atmosferze. Twój komfort oraz integracja grup jest dla nas równie ważna jak jakość przekazywanych w ramach kursu doskonalącego treści. 

Wykładowcami prowadzącymi kurs doskonalący to nauczyciele akademiccy oraz instruktorzy kursów certyfikowanych Europejskiej Rady Resuscytacji oraz International Trauma Life Support. Dzięki temu masz pewność że otrzymujesz aktualną wiedzę medyczną.

Opis kursu

Planowane  kursy

Kurs doskonalący dla ratowników medycznych

17-23.08.2024 r.

ul. Mogilska 120

Kraków

Kurs trwa 48 godzin dydaktycznych i realizowany jest w czasie 6 dni w centrum Krakowa. Realizowany będzie przez instruktorów ITLS oraz ALS krakowskiego ośrodka dydaktycznego